Nagroda z okazji Dnia Nauczyciela – także w czasie urlopu

Autor: Marta Wysocka

Data aktualizacji dokumentu: 8 października 2017
Dokument archiwalny

Dyrektor przedszkola przyznaję nagrodę nauczycielom wzorowo wykonującym pracę, zgodnie z kryteriami uchwalonymi przez organ prowadzący. Na ogół wnioski składa się we wrześniu – co w sytuacji, gdy już po zgłoszeniu nauczyciela do nagrody ten rozpocznie korzystanie z urlopu zdrowotnego lub macierzyńskiego? Sprawdź, czy nauczyciel może otrzymać nagrodę w okresie usprawiedliwionej nieobecności w pracy.

Marta Wysocka

Autor: Marta Wysocka

Specjalistka w zakresie prawa oświatowego, autorka i redaktorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu edukacji i oświaty, prawa oświatowego oraz prawa pracy. Ukończyła prawo oraz filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim.