Zmiana przepisów o zasadach obliczania wynagrodzeń w przedszkolach niepublicznych wejdzie w życie 1 stycznia 2020 roku

Marta Wysocka

Autor: Marta Wysocka

Dodano: 28 stycznia 2019

Aby usunąć wątpliwości dotyczące ograniczenia kwoty środków z dotacji przeznaczanych na wynagrodzenia w  przedszkolach niepublicznych wprowadzono zmiany do ustawy o finansowaniu zadań oświatowych. Dookreślono, że limity dotyczą wynagrodzenia rocznego, zaś maksymalną kwotę można wypłacać wyłącznie w przypadku zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy. Najważniejsze jest jednak to, że zmiany te wejdą w życie dopiero 1 stycznia 2020 r.

Pozostało jeszcze 89 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Treść artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników

Aby uzyskać dostęp do pełnej treści tego artykułu

Adres e-mail lub login:

Nie pamiętam hasła
Marta Wysocka

Autor: Marta Wysocka

Specjalistka w zakresie prawa oświatowego, autorka i redaktorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu edukacji i oświaty, prawa oświatowego oraz prawa pracy.
wiper-pixel