Dokument aktualny
Zobacz inne wersje:

Kontrola spełniania obowiązku przygotowania przedszkolnego, gdy zerówka jest w przedszkolu

Marta Wysocka

Autor: Marta Wysocka

Data aktualizacji dokumentu: 28 lutego 2024
Kontrola spełniania obowiązku przygotowania przedszkolnego, gdy zerówka jest w przedszkolu

Sprawdź, kto jest uprawniony do kontrolowania spełniania obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego. Poznaj zadania dyrektora obwodowej szkoły podstawowej w tym zakresie oraz zadania dyrektora przedszkola, do którego uczęszcza dziecko objęte obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego.

Z tego artykułu dowiesz się:

• W jaki sposób realizowany jest obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego?
  • Gdzie dziecko może realizować obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego?
  • Kiedy mówimy o niespełnianiu obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego?
  • Kto odpowiada za kontrolowanie spełniania obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego?
  • W jaki sposób realizowany jest obowiązek nauki?

Marta Wysocka

Autor: Marta Wysocka

Specjalistka w zakresie prawa oświatowego, autorka i redaktorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu edukacji i oświaty, prawa oświatowego oraz prawa pracy. Ukończyła prawo oraz filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim.
Wydanie nr 128 Marzec/Kwiecień 2024 r.
Dodano: 26.03.2024

Wydanie nr 128 Marzec/Kwiecień 2024 r.