Jakich danych osobowych członków rodziny osób uprawnionych możesz żądać w związku z ZFŚS?

Data aktualizacji dokumentu: 31 marca 2020

Formułując zapisy regulaminu ZFŚS o dokumentowaniu prawa do świadczeń, należy pamiętać, że żądanie przedłożenia deklaracji PIT małżonka lub dodatkowych oświadczeń członków rodziny pracownika do celów ZFŚS może naruszać zasadę minimalizacji gromadzonych danych osobowych. Sprawdź, jakie oświadczenia i dokumenty − zdaniem UODO − można pozyskiwać w ramach działalności ZFŚS.

Słowa kluczowe:
zfśs w szkole
Wydanie nr 128 Marzec/Kwiecień 2024 r.
Dodano: 26.03.2024

Wydanie nr 128 Marzec/Kwiecień 2024 r.