Telefoniczne dyżury eksperta

Problem oświatowy przysparza Cię o ból głowy? Już nie musisz szukać odpowiedzi w wielu źródłach! Skorzystaj z Telefonicznego Pogotowia Oświatowego. Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania z zakresu prawa oświatowego!

W marcu dyżur eksperta oświatowego z tematyki kadrowej odbędzie się:

• 1 marca w godz. 12.00 - 13.30
  • 8 marca  w godz. 12.00 - 13.30
  • 29 marca w godz. 12.00 - 13.30

Dyżury poprowadzi p. Dariusz Dwojewski - prawnik, specjalista prawa pracy i prawa oświatowego, autor wielu publikacji w tej tematyce, wykładowca na kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych z zakresu prawa pracy w szkołach i placówkach oświatowych, prowadzi kancelarię prawną zajmującą się m.in. obsługą prawną jednostek oświatowych.

W marcu telefoniczny dyżur eksperta oświatowego z tematyki zarządzania odbędzie się:

• 5 marca  w godz. 9.00 -11.00

Dyżur poprowadzi p. Leszek Zaleśny - Ekspert w zakresie prawa oświatowego i specjalista w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, współpracujący z jednostkami samorządu terytorialnego, kuratoriami oświaty i ministerstwem właściwym do spraw oświaty i wychowania w sprawach nadzoru pedagogicznego, doskonalenia dyrektorów i nauczycieli.

Dyżur z tematyki kadrowej oraz z zakresu zarządzania odbędzie się pod numerem telefonu: 22 518 29 24, PIN na marzec: 5240.

wiper-pixel