Darmowa reklama przedszkola w Internecie

Marzena Pytlarz-Pietraszko

Autor: Marzena Pytlarz-Pietraszko

Data aktualizacji dokumentu: 29 marca 2023
Reklama przedszkola w Internecie to bardzo dobre rozwiązanie.

Mawiają, że reklama jest dźwignią handlu. I rzeczywiście, w tym powiedzeniu tkwi prawda, która stale motywuje przedsiębiorców do wdrażania nowych strategii marketingowych w celu pozyskania rzeszy klientów oraz zwiększenia rozpoznawalności swojej marki. Reklama przedszkola w Internecie to bardzo dobre rozwiązanie.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

Jak powinna wyglądać strona internetowa przedszkola

W jaki sposób pozycjonować strony internetowe

Czy warto prowadzić blog placówki

Jak prowadzić social media przedszkola

Marzena Pytlarz-Pietraszko

Autor: Marzena Pytlarz-Pietraszko

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych „Prawa gospodarczego i handlowego" Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uczestniczka studiów podyplomowych „Prawa medycznego i bioetyki" organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kierownik działu prawnego w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita, właściciel PCC Legal.