• 2020

• DOKUMENTACJA W 3 TYPACH PRZEDSZKOLI – NIEZBĘDNIK DYREKTORA (NADZÓR PEDAGOGICZNY)

W tej części omawiamy 8 zagadnień i dokumentów związanych z nadzorem pedagogicznym z wyjaśnieniem, które z nich są obowiązkowe w poszczególnych typach przedszkoli - całość tekstu dostępna w wydaniu.

• FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

W tej części omawiamy 8 najczęściej występujących dokumentów i obowiązków do zrealizowania z zakresu finansów i rachunkowości. Przy każdym typie przedszkola, tak jak w pozostałych częściach, wskazujemy, czy dokument i obowiązek jest wymagany prawem, czy też nie.
  • KADRY I PŁACE

Ostatnia część tego wydania przedstawia omówienie zagadnień i związanych z nimi dokumentów z zakresu spraw kadrowo-płacowych nauczycieli zatrudnionych w 3 typach przedszkoli.
  • ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA

W poniższej tabeli omawiamy zastosowanie w 3 typach przedszkoli 9 dokumentów i obowiązków związanych z organizacją pracy placówki.
  • BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKA

W tej części znajdziesz omówienie 10 dokumentów i obowiązków związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i opieki w przedszkolu.
  • PODSTAWA PROGRAMOWA, POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Ta część poświęcona jest 10 dokumentom i obowiązkom związanym z realizacją podstawy programowej oraz organizowaniem pomocy psychologiczno-pedagogicznej w poszczególnych typach przedszkoli.

sierpień 2019 - Nr 18
5AZ_18-1