• 2020

• Dokumentacja przedszkola w teorii i praktyce – ponad 30 porad, wytycznych, dokumentów

Kto z Państwa, choć raz, nie miał problemów z wypisywaniem, przechowywaniem, zakładaniem i opracowywaniem dokumentacji przedszkolnej? Jest ich tak wiele - nic dziwnego, że temat budzi wiele wątpliwości i pytań. W tym wydaniu specjalnym zbieramy je i porządkujemy. Nasi eksperci oświatowi udzielają praktycznych porad, wskazówek postępowania krok po kroku. Uzupełnieniem tematu są gotowe wzory i procedury.

• CZĘŚĆ V. PROCEDURY PRZEDSZKOLNE

Zapraszam do zapoznania się z procedurami, które warto mieć i stosować w każdym przedszkolu!
  • CZĘŚĆ IV. WZORY DOKUMENTÓW

Zobacz i wykorzystaj dokumenty pracy przedszkola!
  • CZĘŚĆ III. DOKUMENTOWANIE ZAJĘĆ PRZEDSZKOLNYCH - PRAKTYCZNE PORADY

Przedstawiamy praktyczne porady dotyczące dokumentowania zajęć przedszkolnych! Zobacz, jak postępować, by uniknąć błędów.
  • CZĘŚĆ II. BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKA NAD DZIEĆMI - PORADY Z PRAKTYKI

Eksperci odpowiadają na problemy dyrektorów przedszkoli - zapoznaj się z odpowiedziami!
  • CZĘŚĆ I. ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA - PORADY Z PRAKTYKI

Zapraszamy do przeczytania praktycznych odpowiedzi i porad ekspertów!

Październik/listopad 2023 - Nr 37
okładka