Dodatek wiejski dla nauczyciela zatrudnionego na pół etatu

Autor: Marta Wysocka

Data aktualizacji dokumentu: 23 kwietnia 2024
  Dodatek wiejski dla nauczyciela zatrudnionego na pół etatu

Nie każdy nauczyciel zatrudniony w przedszkolu na część etatu otrzyma dodatek wiejski. Sprawdź, czy dodatek wiejski przysługuje nauczycielowi zatrudnionemu na pół etatu. Dowiedz się, jakie są warunki przyznawania dodatku wiejskiego dla nauczycieli pracujących na część etatu. Sprawdź również, jak przepisy regulują przyznawanie dodatku wiejskiego w przypadku zatrudnienia w kilku placówkach jednocześnie.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

• Czy nauczyciel zatrudniony na pół etatu otrzymuje dodatek wiejski?
  • Jakie są kryteria przyznawania dodatku wiejskiego?
  • Czy nauczyciel zatrudniony w kilku przedszkolach może otrzymać dodatek wiejski?
  • Czy dodatek wiejski dotyczy przedszkoli niepublicznych?

Marta Wysocka

Autor: Marta Wysocka

Specjalistka w zakresie prawa oświatowego, autorka i redaktorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu edukacji i oświaty, prawa oświatowego oraz prawa pracy. Ukończyła prawo oraz filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim.
Słowa kluczowe:
dodatek wiejski