Podsumowanie pracy przedszkola za rok szkolny 2021/2022

Autor: Mirosława Graf

Data aktualizacji dokumentu: 13 lipca 2022
AdobeStock_208971267

Mimo że większość przedszkoli pracuje przez całe wakacje, robiąc sobie jedynie krótką przerwę, to jednak zakończenie roku przedszkolnego, które przypada 24 czerwca 2022 r., zamyka pewien etap działalności przedszkola, dyrekcji i nauczycieli. To dobry czas na posumowanie i ocenę działalności przedszkola w mijającym roku szkolnym we wszystkich obszarach jego działalności. To również czas na sformułowanie wniosków do pracy w przyszłym roku. Sprawdź, jak wywiązać się z tego zadania i nie zaniedbać żadnego z obowiązków.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

• Jakie sprawy należy omówić na zebraniu rady pedagogicznej podsumowującym rok szkolny 2021/2022.
  • Jakie zadania związane z awansem zawodowym nauczycieli trzeba wykonać przed nowym rokiem szkolnym.
  • W jaki sposób ocenić stopień realizacji planu nadzoru pedagogicznego.
  • Na co należy zwrócić uwagę, podsumowując realizację zaleceń poradni psychologiczno-pedagogicznej.
  • Jakich czynności związanych z wyborem programu wychowania przedszkolnego na nowy rok szkolny należy dopilnować przed wakacjami.
  • Jakie dokumenty trzeba sprawdzić.
  • Jaki powinien być zakres kontroli technicznej obiektów przedszkola.

Mirosława  Graf

Autor: Mirosława Graf