IPET w sierpniu? Opracowanie programu dla dziecka zapisanego do przedszkola na jeden miesiąc

Marzenna Czarnocka

Autor: Marzenna Czarnocka

Data aktualizacji dokumentu: 17 lipca 2023

Niektóre dzieci są zapisywane do przedszkola tylko na miesiące wakacyjne. Nie oznacza to jednak, że zakres obowiązków wobec wychowanka jest inny niż w przypadku dzieci uczęszczających na zajęcia przez cały rok. Szczególnie problematyczne okazuje się w takiej sytuacji zorganizowanie dla dziecka kształcenia specjalnego, czasu jest bowiem mało. Sprawdź, czy przedszkole musi opracować IPET dla dziecka zapisanego do przedszkola tylko na sierpień.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

• Czy przedszkole musi opracować IPET dla dziecka zapisanego tylko na sierpień?
  • Czy istnieje możliwość opracowania IPET szybciej niż w ciągu 30 dni?

Marzenna Czarnocka

Autor: Marzenna Czarnocka

Dyrektor poradni psychologiczno-pedagogicznej, wykładowca kursów dla nauczycieli i kadry zarządzającej placówek oświatowych.