Zatrudnienie logopedy w przedszkolu niepublicznym do prowadzenia WWR

Agnieszka Rumik-Smolarz

Autor: Agnieszka Rumik-Smolarz

Data aktualizacji dokumentu: 29 marca 2022
AdobeStock_464898038

Sprawdź, czy logopeda zatrudniany w przedszkolu niepublicznym do prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju musi mieć umowę o pracę, czy też może to być umowa cywilnoprawna zawarta na dowolną liczbę godzin (więcej niż 4 godziny tygodniowo).

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

• Czy możliwe jest zatrudnienie logopedy w przedszkolu niepublicznym na umowę zlecenia.
  • Czy limit 4 godzin tygodniowo na umowę cywilnoprawną dotyczy także specjalistów.
  • Jakie wymagania musi spełnić logopeda zatrudniany w przedszkolu.
  • Jakie kwalifikacje są niezbędne do prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
  • Czy można podpisać umowę z firmą zewnętrzną na prowadzenie zajęć logopedycznych i wczesnego wspomagania rozwoju.