Dziennik elektroniczny wkrótce standardem w przedszkolu?

Data aktualizacji dokumentu: 1 lipca 2022
Capture00160001

W ostatniej dekadzie w szkołach podstawowych standardem stały się dzienniki elektroniczne. Szczególnie w ostatnim czasie pandemii widać wyraźnie jak ważne są wygodne narzędzia cyfrowe, wspierające komunikację, rozliczenia, czy realizację zajęć. Teraz przychodzi czas na podobne upowszechnienie dzienników elektronicznych wychowaniu przedszkolnym. Wygodna aplikacja obsługująca przedszkole i żłobek buduje nowoczesny wizerunek placówki lub samorządu oraz daje szereg korzyści dla pracowników wydziałów oświaty, dyrektorów, nauczycieli i rodziców.

Słowa kluczowe:
dziennik elektroniczny