Urlopy związane z rodzicielstwem po zmianach w Kodeksie pracy z 2023 r.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu z dr Pawłem Łuczakiem, który opowiada o najważniejszych aspektach zmian w przepisach dotyczących udzielania i korzystania z urlopów związanych z rodzicielstwem.

Ekspert odpowiada m.in. na następujące pytania:

• Jakim zmianom uległ urlop rodzicielski?
  • Czy zmiany w urlopie rodzicielskim wpłyną również na inne rodzaje urlopów związanych z rodzicielstwem elektronicznie o macierzyński i rodzicielski?
  • Jakie inne rozwiązania wspierające młodych rodziców weszły w życie 26 kwietnia?
  • Jakie dodatkowe dni wolne od pracy zyskali pracownicy po wejściu w życie nowych przepisów?