Który dyrektor dokonuje oceny pracy nauczyciela zatrudnionego w dwóch przedszkolach?

Autor: Anna Trochimiuk

Data aktualizacji dokumentu: 17 października 2023

Nauczyciel zatrudniony w dwóch lub więcej przedszkolach może otrzymać ocenę pracy w każdym z nich. Przepisy mówią, jak wyznaczyć dyrektora oceniającego pracę nauczyciela, gdy jest ona powiązana z awansem zawodowym. Nie mówią jednak, kto dokonuje oceny niemającej związku z awansem. Sprawdź, co rozstrzyga o tym, który dyrektor dokonuje oceny pracy nauczyciela zatrudnionego w dwóch przedszkolach.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

• Który dyrektor ma prawo oceniać pracę nauczyciela zatrudnionego w dwóch przedszkolach?
  • Czy nauczyciel zatrudniony w wielu przedszkolach może otrzymać ocenę pracy w każdym z nich?
  • Czy wymiar czasu pracy nauczyciela wpływa na jego ocenę pracy przez dyrektora?
  • Czy nauczyciel podlega ocenie pracy w każdym miejscu zatrudnienia?

Autor: Anna Trochimiuk

Radca prawny, redaktor i autor publikacji dotyczących spraw kadrowych w szkołach i placówkach oświatowych. Wieloletni ekspert Portalu Oświatowego.
Słowa kluczowe:
ocena pracy nauczyciela