Jak oszczędzać czas i koszty w placówce z aplikacją Kidsview!

Data aktualizacji dokumentu: 31 lipca 2023
Dokument archiwalny
4649d51c926ad531aac546b2c1da4266b82cd3a5-xlarge (3)

Ostatnie lata przyniosły wzrost kosztów działalności przedszkoli i żłobków. Rosną ceny utrzymania budynku, ale także oczekiwania płacowe nauczycieli, których jest coraz trudniej zatrudnić. Dodatkowo w młodszych rocznikach pojawia się powoli niż demograficzny, co skutkuje zmniejszeniem dzieci w naborach w wielu miejscowościach. Są to olbrzymie wyzwania finansowe zarówno dla placówek publicznych, jak niepublicznych. Wdrożenie rozwiązań cyfrowych mogą tutaj przyjść z pomocą!

Zakup aplikacji dla przedszkola lub żłobka często kojarzy się z dodatkowym kosztem oraz wyzwaniem organizacyjnym. Tymczasem aplikacja Kidsview może obniżyć koszty i wesprzeć pracę dyrektorów i nauczycieli, oszczędzając czas dzięki automatyzacji pracochłonnych czynności administracyjnych i wychowawczych. Może to być tzw. win-win! Z jednej strony pojawiają się oszczędności, a z drugiej rośnie satysfakcja z pracy. Można to pokazać na kilku przykładach wybranych funkcji aplikacji Kidsview:

• automatyzacja rozliczeń – rozliczenia na 1-click oszczędzające wiele godzin pracy,

• płatności elektroniczne w aplikacji – istotna poprawa ściągalności należności oraz skokowy spadek liczby pytań i korekt rodziców,

• automatyczne zestawienia posiłków – oszczędność czasu oraz spadek kosztów niewykorzystanych posiłków zwykle o więcej niż miesięczny koszt abonamentu aplikacji,

• wygodna komunikacja z rodzicami – koniec z tysiącem maili i telefonów dzięki ogłoszeniom, wiadomościom i powiadomieniom w aplikacji,

• dziennik elektroniczny zajęć przedszkola i specjalisty – spadek kosztu zakupu dzienników papierowych,

• automatyczny import zapisów pracy z programów wydawnictw – oszczędność czasu nauczyciela oraz ułatwienie kontroli i dokumentacji dla dyrektora,

• spadek kosztów papieru i wydruków.

Dodatkowo w aplikacji dostępny jest wygodny moduł rekrutacji. Umożliwia on wystawienie formularza rekrutacji na stronie internetowej, a każdy kontakt pojawia się w panelu rekrutacji w aplikacji. Łatwo zarządzać kontaktami z rodzicami oraz generować automatycznie umowę w szablonu oraz ją podpisywać poprzez aplikację!

Wdrożenie aplikacji prowadzi dedykowany opiekun, dbając o to, żeby przebiegło ono sprawnie i wygodnie. Placówka może ustawić własne kolory i logo. Z naszych usług korzysta już codziennie kilkadziesiąt tysięcy dyrektorów, nauczycieli i rodziców, którzy najwyżej na rynku oceniają naszą aplikację wystawiając nam bardzo wysoką ocenę 4,8 w sklepach Google Play i Apple Store. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak oszczędzać czas i koszty z aplikacją Kidsview zadzwoń do nas (tel: 508 205 130) lub wejdź na stronę kidsview.pl.

Autor: Marta Borys, założyciel i prezes Kidsview
Słowa kluczowe: