Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego w przedszkolu krok po kroku

Autor: Wanda Pakulniewicz

Data aktualizacji dokumentu: 17 lipca 2023
Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego w przedszkolu krok po kroku

Jednym z kluczowych obowiązków dyrektora przedszkola jest sprawowanie nadzoru pedagogicznego, który corocznie należy podsumować w formie sprawozdania i przedstawić go na posiedzeniu rady pedagogicznej. W minionym roku zmieniły się przepisy o nadzorze pedagogicznym, a tym samym zawartość planu, który determinuje zawartość sprawozdania. Oznacza to, że należy odłożyć na bok stosowane dotychczas szablony raportów sprzed lat i opracować nowy dokument zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami. Sprawdź, co powinno zawierać sprawo-zdanie z nadzoru, i skorzystaj z gotowego wzoru tego dokumentu.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

• W jakim terminie dyrektor przedszkola sporządza sprawozdanie z nadzoru?
  • Komu dyrektor przedszkola prezentuje wyniki i wnioski z nadzoru pedagogicznego?
  • Jakie zmiany w przepisach o nadzorze nastąpiły w minionym roku?
  • Co powinno zawierać sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego?
  • W jakiej formie podsumować nadzór pedagogiczny w przedszkolu?
  • Co zrobić ze sprawozdaniem z nadzoru po jego zaprezentowaniu radzie pedagogicznej?